Bizim İşimiz

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Çalışmalarımızda dikkat ettiğimiz altın kuralımız. Kullanıcılar için SEO çalışması yapıp arama motorlarının anlamasını sağlamaktır.

Firmanızın durumuna veya isteğinize göre var olan web sitenizin eksiklerini ve hatalarını tespit ediyoruz ya da yeni açacağınız web sitesinin seo kurallarına uyumlu olması için çalışmalar yapıyoruz. Anahtar kelimelerinizde bir önceki aya göre artış olacağını ve hedeflediğimiz tarihte ilk sayfaya çıkacağımızı DijiSeo olarak garanti ediyoruz.

Teknik Seo

En iyi sonucu veren yardımcı seo araçları ile sitenizin yapısını detaylı şekilde optimize edip planlama yapıyoruz.

Rakip analizi

Web ortamında görünebilirliği sizden daha iyi durumda olan rakiplerinizi inceleyip 1 adım ileriyi hedefliyoruz. Çalışmalarımızı bu yönde şekillendiriyoruz.

Link inşası

Tüm alt yapıyı bitirdikten sonra rakiplerinizi de inceleyip en uygun sitelerden link alarak web sitenizin ön sıralara gelmesini sağlıyoruz.

Sıralama ve Takip

Yaptığımız çalışmaların analizlerini belirli periyotlarda sizinle paylaşıyoruz, ve sizden gelen feedback ler ile pozisyon alıyoruz.

SEO Hizmetimizden Yararlanmak İçin;

SEO Hizmetimizden Yararlanmak İçin;

İşletmenizi ve İşinizi Büyütmek İster misiniz?

Bunu dijitalde yapmanın en doğru ve size uzun vade de değer katacak yolu SEO'dur. Seo çalışmalarımızı yaparken aşağıdaki yazılanlar ve bir çok etkeni de aynı anda planlıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizin müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede olması ve görsel açıdan doyurucu olması çok önemli.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınız (facebook, instagram, youtube) yapacağımız seo çalışmalarında önemli bir yere sahip. Oradan gelecek kullanıcı akışı bizim için önemli. Seo stratejimizle yakından alakalı bu yüzden.

Siteye Trafik Çekmek

Ne kadar iyi hizmet verirseniz verin önemli olan bilinirliktir. Bu yüzden 1 kere siteye kullanıcıyı sokmak çok önemli organik trafiğinizi arttırmaya yönelik çalışıyoruz.

Backlink Çalışması

Stratejik sitelerden ve müşterilerin sözlerini dinlediği güvenilir haber, forum ve fenomen hesaplardan tanıtım yazısı alıyoruz.

SEO Hizmetimizden Yararlanmak İçin;

WhatsApp